Lekarze Stomatolog dziecięcy Szczecin

lek. dent. Anna Stefańczyk

Gabinet Stomatologiczny Dentus
Adama Mickiewicza 116/1
71-140 Szczecin

Szczerze polecam, bardzo dobry lekarz. Od lat cała moja rodzina chodzi do Pani Anny i jesteśmy zadowoleni.
Opinia dodana przez: Paweł Matuszak

Krzysztof Myczka

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

jest wspanialym lekarzem ktory ma wiedze o swoim zawodzie a przede wszystkim, warozumialy jako czlowiek. cenie takich ludzi!U Doktora Myszka nie musicie sie bac.Barbara.

Robert Krzeszowiak

Protetyk, Stomatolog

Sosnowa 6a/18b
71-468 Szczecin

dla mnie super stomatolog (tej profesji i lekarzy zawsze sie balam) dlatego nie zadbalam o moje uzebienie i niestety mam teraz sztuczne a to dzieki Panu Doktorze,bo gdybym nie natrafila na pana dalej bym byla bezzebna babcia takze mysle ze jest najleprzy pod sloncem.

lek. dent. Daria Dorenda-Zbroja

Prywatny Gabinet Lekarski
Łubinowa 85 lok. 2
70-785 Szczecin

Jestem pacjentem Pani Doktor od ponad 10 lat. Jest lekarzem, który walczy o każdy ząb. Zawsze miła, ciepła i życzliwa super profesjonalna i zna sie na rzeczy. Nigdy bym wcześniej nie powiedział, że można przyjść do gabinetu bez stresu - wręcz przeciwnie z uśmiechem. Panie rejestratorki też zawsze znajdą jakieś miesjce do Pani Doktor
Opinia dodana przez: Zbyszek

lek. dent. Grzegorz Bartoszek

Dental Clinic Smaga - Aleksandra Smaga
Jerzego Andrzejewskiego 35/2
70-786 Szczecin

Byłem u niego nie raz zawsze wychodzę zadowolony najlepszy stomatolog w Szczecinie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Maciej

lek. dent. Ewa Żukiert-Grosz

Gabinety Stomatologiczne Denticus
Bolesława Śmiałego 28
70-348 Szczecin

Bardzo miła Pani Doktor z poczuciem humoru a przede wszystkim profesjonalnie podchodzi do pracy. Bezboleśnie i fachowo poniewaz korzystam z usług od dłuższego czasu wiec zdecydowanie polecam
Opinia dodana przez: Tomasz

Jan Krawczak

Chirurg stomatolog

Szczecin

Lekarz znający się na rzeczy. Jednak umawiając się na wizytę w jego gabinecie dwukrotnie zdarzyła się sytuacja, że gabinet był nieczynny i nie poinformowano mnie o tym mimo, że podałem nr telefonu, a na drzwiach gabinetu, ani w innym źródle nie było żadnej informacji, telefonów nikt nie odbierał. Po pierwszym razie umówiono mnie na wizytę (szkoda że za miesiąc), po drugim przypadku zrezygnowałem z usług.

Irmina Galon-Matejek

ulica 5-go Lipca 15a/1
70-376 Szczecin

Jezeli chodzi o osobowosc to naprawde super pani doktor.Zawsze mila sympatyczna ,delikatna .Jezeli chodzi o wykonanie to katastrofa,do dzisiaj mam ogromne problemy z proteza,oprocz protezy mam bardzo duze problemy ze zdrowiem poprzez zrobienie nie prawidlowo protezy.Cierpie na ogromny bol twarzy,zuchwy i kosci policzkowych.Opinia chirurga szczekowego proteza zle wykonana.Niestety sprawa juz niedlugo znajdzie final w sadzie.Zaplacilem ponad 10.000 zl za takie cierpienie co teraz przezywam chyba nikt by nie zaplacil nawet ...
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Tomasz Ligocki

LIGDENT GABINETY STOMATOLOGICZNE
ROBOTNICZA 23/P
71-712 Szczecin

Polecam Pana doktora. Przeprowadził pełny wywiad łącznie z listą leków, które zażywam na stałe. Wyrwanie zęba bezbolesne i trwające kilka sekund. Jestem bardzo zadowolona
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Robert Kowalczyk

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Szczecin

lekarz ten zbagatelizował sytuację zdrowotną mojego taty....podejrzenie guza. Lekarz ten zlecił rezonans na który jest czekanie mc...pomimo przekazania informacji o stanie pacjenta(bardzo zły stan-m,im. ogromne trudności w przełykaniu), to ten "lekarz" nic nie zrobił!!!!!

lek. dent. Tomasz Buczko

Jasna 74
70-784 Szczecin

Plomby wypadają - no jak niechlujnie wykonana praca to wypadają. Niestety okazuje się to po jakimś czasie - nie polecam. Szkoda czasu i pieniędzy. Pan Tomasz wmówi wszystko żeby tylko zyskać klienta, ale niestety jest niekompetentny. Omijać z daleka.
Opinia dodana przez: Anna

Małgorzata Kusiowska

Kasprzaka 3a
71-074 Szczecin

Wspaniale podejscie do pacjenta! Lecze i dbam o zeby u p. Kusiowskiej od 4 lat..nigdy zadnego problemu. Wspaniala kobieta! Przila i z wielka wiedza. Szczerze polecam
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Ewa Karędys

Al. Wyzwolenia 97/12
71-411 Szczecin

Ta Pani nie powinna pracować z ludźmi dopóki nie nauczy się podstaw kultury ! Na samym wstępie zapytałam czy ten gabinet refunduje NFZ ponieważ takie leczenie w miarę możliwości mnie interesuje, już w tym momencie miałam wrażenie , że zostałam skreślona by być do mnie sympatycznym. Następnie zwróciwszy uwagę Pani doktor na to , że na nfz jest błędny adres (teraz już wiem, to był błąd mapy) i trafiłam do ...
Opinia dodana przez: Monika

dr Grażyna Kijas-Rutka

Zdrowie i Uroda
Bandurskiego 84
70-900 Szczecin

Na pewno nie jest arogancka ani zarozumiała. Plomby które mam wykonane przez Panią Kijas trzymają się przez ok. 20 lat. Pozdrawiam Panią doktor

lek. dent. Marlena Trąbska-Świstelnicka

ulica Panieńska
70-535 Szczecin

Pod koniec maja 2016 byłam na wizycie wstępnej w gabinecie pani Marleny Trąbskiej. Był to kontakt polecony z innego gabinetu. Pani dr miała obejrzeć moje dziąsła i odsłonięte szyjki. Owszem popatrzyła , wzięła za to 100 zł. Potrzebne było jeszcze zdjęcie pantomogram. Umówiłyśmy się , że pani dr zasięgnie opinii i się ze mną skontaktuje. Została mi założona karta - adres, kontakt telefoniczny i mailowy. Jest właśnie 01 sierpnia a ...

dr hab. n. med. Ewa Sobolewska

Protetyk, Stomatolog

Al. Papieża Jana Pawła II 42
Szczecin

Przede wszystkim najbardziej kompetentna osoba, z jaką miałem przyjemność się spotkać przy okazji zarówno leczenia stomatologicznego i protetycznego. Wynika to pewnie z dużego doświadczenia i wiedzy ( 2 specjalizacje i tytuł doktora habilitowanego przynajmniej u mnie wzbudzają szacunek). Co do pozostałych aspektów, to również wszystko jak najbardziej na wysokim poziomie. Jestem dość marudnym pacjentem, ale Pani docent ma podejście z anielską cierpliwością. Jeśli ktoś wymaga jakości w leczeniu, to z ...

lek. dent. Waldemar Świderski

Bandurskiego 36
Szczecin

Pan Doktor to doświadczony i kompetentny lekarz. Zna się na tym co robi , jedt delikatny i świetnie rozładowuje dentofobiczny stres:)
Opinia dodana przez: eza

Lidia Jędrzejowska

Ortodonta, Stomatolog

Niemierzynska 27
Szczecin

Bardzo niekulturalne zachowanie wobec pacjentów- krzyki, śmiechy i rozmowy z innymi lekarzami NAD głową pacjenta. Żenada.

lek. dent. Bożena Król

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szkół Wyższych
Fryderyka Chopina 51 a
70-450 Szczecin

Pani Bożenka jak i asystentki cudowne kobiety, bardzo polecam, miła atmosfera, dobre podejście oraz stosunkowo w porządku ceny, uwielbiam.

dr n. med. Danuta Górniak

Protetyk, Ortodonta

Andrzejewskiego 21
Szczecin

Raczej nie polecam z kilku względów: 1. Bardzo długo się czeka w poczekalni na umówioną na godzinę wizytę. Dr Danuta się spóźnia zawsze, podobno przez korki. Nie szanuje czasu pacjentów, potrafi pół godziny rozmawiać z Panią technik, a pacjent w tej czasie siedzi na fotelu i czeka. 2. Nie ma podejścia do dzieci. 3. Bardzo niemiła atmosfera panuje ogólnie w gabinecie. Dotyczy to obu Pań dr i asystentki.
Opinia dodana przez: Jolanta